лого Катерина Зубов

עורך דין חובות

קטרינה זובוב
русскоязычный адвокат в Израиле - Катерина Зубов
עורך דין קטרינה זובוב

עורך דין חובות - ליווי מקצועי

הגנה על זכויותיכם

נכנסתם לחוב שאתם לא יודעים איך לצאת ממנו ושוקלים לגשת להליך של חדלות פירעון? חשוב לקחת בחשבון את כל מכלול השיקולים והאפשרויות הקיימים. עורך דין חובות מנוסה יוכל לסייע לכם להבין מה מצבכם, והאם אפשר לפתור אותו באמצעים אחרים לפני שניגשים לחדלות פירעון (פשיטת רגל).

עורכת הדין קטרינה זובוב היא עורכת דין מנוסה בתחום של חובות, חדלות פירעון ופשיטת רגל. בקיאה בחוק החדש, באפשרויות שונות להסדרי חוב שבתי המשפט נוטים לקבל מול נושים ועוד. מקצועיותה תוכל לסייע לכם להגיע לפתרון מהיר ויעיל בתיק- במקרים שניתן למצות את זכויותיכם לפני הגעה להליך של פשיטת רגל, ובמקרים שאין ברירה וניגשים להליך של חדלות פירעון- לשמור עליכם ועל תום הלב במהלך התהליך עד להגעת ההפטר.

ליווי של עורך דין זו זכותכם- אל תוותרו עליה!

Katarina Zubov - logo

לקביעת ייעוץ , ​​אנא צרו קשר:

היתרונות שלנו

מאות לקוחות מרוצים

מאות ההמלצות מלקוחותינו אומרות הכל!

אנו עובדים בצוות של עורכי הדין הטובים ביותר

בנוסף, כדי לספק ללקוחותינו שירות איכותי, אנו משתפים פעולה עם משרדי רואי חשבון מובילים המתמחים בנושא מסים.

התיק שלכם הוא הדבר העיקרי עבורנו

אחריות אישית לניהול התיק שלכם עד לסיומו. התיק שלכם לא יועבר למתווכים, שותפים ומומחים של צד שלישי ללא ידיעתכם.

עורך דין חובות - קטרינה זובוב

האפשרויות שעומדות בפני חייבים:

האפשרות

ההסבר

הסדרי חוב

 

הסדר לפריסת החוב מול הנושים, בהתאם לגודל החוב, האפשרות הכלכלית שלכם וזהות הנושים. חשוב לשמור על זכויותיכם ולעגן את סגירת התיק בהוצאה לפועל.

צו תשלומים

צו תשלומים הוא בעצם הנחייה לפריסת החוב לתקופה של עד 4 שנים. את הצו ניתן לבקש רק במידה ויש לחייב תיק בודד בהוצאה לפועל.

איחוד תיקים

חייב יכול להגיש בקשה לאיחוד של כל התיקים הפתוחים נגדו בהוצאה לפועל לתיק אחד, פרט לתיק מזונות אותו לא ניתן לאחד. במסגרת הבקשה יש לצרף תצהיר על ידי החייב העומד בדרישות, כתב ויתור על סודיות ועוד.

הליך חדלות פירעון

בהליך חדלות פירעון החייב יכול להחזיר רק חלק מהחוב, ובתקופה קצובה שנמשכת לרוב עד ארבע שנים, להגיע למצב של איפוס חובותיו, קבלת הפטר, סגירת התיק בהוצאה לפועל ותחילת חיים כלכליים בדף חדש. על מנת להגיע לתהליך ולעבור אותו באופן תקין ויעיל, מומלץ להסתייע בשירות של עו»ד

מה המטרה:

אם אתם מתמודדים עם חובות בהוצאה לפועל ומול נושים שונים, ודאי תרצו למחוק אותם בהקדם, לסגור את התיקים בהוצאה לפועל ולהתחיל חיים כלכליים חדשים ונטולי חובות. כלומר, לסגור את תיקי ההוצאה לפועל הפתוחים כנגדכם, בזמן המהיר ביותר האפשרי ובמינימום אנרגיות והוצאות כספיות.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפנות לעו"ד קטרינה זובוב שיש לה ניסיון רב במחיקת חובות, יצירת הסדרי תשלומים מול נושים וכן ליווי של חייבים בהוצאה לפועל עד לקבלת הפטר.

לשירותכם - עורכת דין קטרינה זובוב

אם אתם זקוקים לייעוץ בנושא ספציפי כלשהו, ​​אנא צרו קשר:

לקוחות

מספרים

עו"ד קטרינה זובוב

אני לא אכנס לפרטים, אבל העבודה שלך, קטרינה, ראויה לשבח! אני ממליץ בחום.

תודה רבה על העזרה, הכל היה ברמה הכי גבוהה, מאוד מקצועי ומהיר.

קטרינה היא עורכת דין אחראית מאוד, היא הקשיבה היטב, תמכה בי באופן אנושי ופתרה את הבעיה שלי במקצועיות, תודה!

איך ניתן למחוק חובות?

למחיקת חובות יש הליך אותו אנחנו ממליצים לבצע במספר שלבים:

בחינת הנתונים: אחרי שתתאמו פגישת ייעוץ במשרדנו, תקבלו הנחייה לגבי המסמכים אותם תידרשו להביא עמכם. במסגרת התשאול הראשוני, נבין מה מצבכם מול הנושים השונים ומול ההוצאה לפועל ונבחן את מורכבות התיק.

בניית אסטרטגיה: לאחר שנבחן את הסטאטוס שלכם מבחינת חובות ויכולות החזר ואת זהות הנושים, נבנה ביחד אסטרטגיה. האסטרטגיה יכולה לכלול מגוון דרכים, שכל אחת מותאמת למידות שלכם ולצרכים האינדיבידואליים שנוצרו אצלכם.

כך למשל, עם חלק מהנושים ניתן להגיע להסדרי חוב, בעוד בחלק אחר מהמקרים נעדיף לפנות להליך של חדלות פירעון. כמובן שעם כל החלטה והצעה, תקבלו הסבר מפורט על ההשלכות שיש לקחת בחשבון.

תחילת פעולה: ניגש לכל המשימות הבירוקרטיות הנדרשות על מנת לפתוח בהליכים שהגדרנו. כך למשל, אם הוחלט על הסדר חובות מול נושים, נתחיל במשא ומתן עימם בהתאם להחלטה שגיבשנו. במידה והוחלט על תהליך של חדלות פירעון נגיש מסמכים הנדרשים לפתיחת התיק.

ליווי מתמשך: בין אם הולכים להסדר חוב ובין אם לתהליך של חדלות פירעון. מדובר בתהליכים ארוכים, הדורשים אורך רוח. עו»ד קטרינה זובוב היא לא רק מקצוענית ומנוסה בתחום, אלא יש לה את הרגישות הנדרשת על מנת לסייע לכם לעבור את תקופת חוסר הודאות בביטחון מרבי.

סיום: המטרה של התהליך היא מחיקת כלל החובות, סגירת התיקים בהוצאה לפועל והגעה לשיקום כלכלי שלכם באופן המיטיב והמהיר ביותר האפשרי. סגרנו תיקים רבים בהצלחה מסחררת ולקוחותינו ממשיכים כעת בחיים נטולי חובות.

חוק חדלות פירעון כסיוע לחייב

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נכנס לתוקפו ב-2019 על מנת לסייע ליחידים להשתקם כלכלית על ידי מחיקת חובותיהם בזמן קצוב. בעוד שבעבר משך הזמן של מחיקת חובות בתהליך של פשיטת רגל לא היה מוגבל, כיום הוא עומד על כארבע שנים.

בנוסף, בעבר המטרה הייתה להיטיב עם הנושה על מנת להחזיר לו כמה שיותר מהחוב, היום המטרה היא לסייע לחייב להשתקם כלכלית ולחזור לחיים נקיים מחובות. לפירוט נוסף ראו ההבדל בין פשיטת רגל לחדלות פירעון.

עורך דין חובות - איך ניתן למחוק חובות - עורך דין קטרינה זובוב

לשירותכם - עורכת דין קטרינה זובוב

:אם אתם זקוקים לייעוץ בנושא ספציפי כלשהו, ​​אנא צרו קשר
נושאים בעמוד:
עורך דין חובות קטרינה זובוב עונה על שאלות

עורך דין חובות
קטרינה זובוב עונה על שאלות

בגלל שחובות יכולים להיפתר בדרכים שונות, נדרש מעורך דין חובות איכותי להיות מנוסה במגוון הדרכים. כך למשל, במשא ומתן עם נושים והגעה להסדר חובות. לעומת זאת, במידה והסדר החובות לא מצליח, הוא יכול להוביל אתכם בהליך של חדלות פירעון ולכן נדרש גם לניסיון בעבודה מול הרשויות.

 בעבודה כזו נדרש ניסיון והיכרות עם תקדימים, על מנת שיוכל למנף ולנצל אותם לטובת הסיטואציה שלכם. כמו כן, נדרש ניסיון מול הוצאה לפועל והגעה לביטול עיקולים והגבלות. ככל שעורך הדין בעל ניסיון רב, כך הוא נחשף ליותר תיקים, לומד ומשתפר לאורך השנים, והשירות שהוא יכול להעניק משתפר.

עורך דין חובות נדרש לסקאלה רחבה של מיומנויות. מצד אחד בקיאות בחוקים, כדי להגיש בקשות רלוונטיות או לבטל מגבלות שונות באופן ממוקד ויעיל. מצד שני כישורים בין אישיים טובים, על מנת להוביל אדם במצוקה כלכלית בביטחון.

בנוסף, הוא נדרש להיות בעל כישורי משא ומתן- חלק מהתיקים יכולים להיפתר מול הנושים במשא ומתן ישיר, ועורך דין טוב יכול לסייע בכך. 

החוק לא ימחק לגמרי בשום סיטואציה, אבל ניתן למחוק אחוזים נכבדים ממנו. במשרדנו יש הצלחות רבות במחיקת חובות באחוזים גבוהים, כך שלקוחותינו יצאו לדרך חדשה בחייהם. אם אתם מעוניינים להתייעץ על מצבכם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום.

כאן נכונה האמרה- עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. עו»ד קטרינה זובוב תוכל לייעץ לכם וללוות אתכם בעבודה מול הוצאה לפועל, לייצג את האינטרסים שלכם ולסייע לכם בביטול ההליכים שננקטו נגדכם והגעה להסדר חובות.

עורך דין טוב ילווה אותך עד לסגירת החובות- בין אם באמצעות הגעה להסדר עם הנושים, בין אם ההסדר הוא מול ההוצאה לפועל או כחלק מתהליך הפטר שמתקבל לאחר חדלות פירעון. אנחנו יודעים שזה פרק זמן ממושך, אך לא נעזוב אתכם עד להגעה לפתרון הכלכלי הטוב ביותר עבורכם.

ייעוץ וייצוג של עורך דין מושפע ממורכבות התיק- גודל החוב, זהות הנושים, המצב הקיים ועוד. התקשרו אלינו לתיאום ייעוץ וקבלת הצעת מחיר.  

Перейти к содержимому